Saustinõmme püsirada

Saustinõmme

Sunday, April 19, 2020 ...Sunday, May 17, 2020

Info

Location Saustinõmme
Sport Orienteerumine Virtual race
Organiser MTÜ Spordiklubi LSF Pronoking Team
Contact lsf[at]lsf.ee
Payments
 • Swedbank: EE172200221051969241 HABAEE2X MTÜ Spordiklubi LSF Pronoking Team
Tegemist on virtuaalvõistluse TEST võistlusega. Virtuaalse raja läbimise kontrollimiseks tuleb laadida kella või telefoniga salvestatud GPX fail. Vajalik on osport.ee'sse sisse logimine. Punkti läbimine fikseeritakse, kui GPX jälg on möödunud KP asukohast maksimaalselt 15 meetri kauguselt. Murede korral GPX failidega, saatke näide tugi [at]osport.ee aadressile. Tegu on veel TESTIMISEL oleva teenusega!!

Map


  Head orienteerumishuvilised! Seoses eriolukorraga ei toimu hetkel ühtegi päevakut ega orienteerumisvõistlust.

  Saku-Saustinõmme metsa on rajatud rajad, millel on võimalik orienteeruda terve aprilli jooksul. Radadel on võimalik liikuda Teile sobival ajal. Tegemist ei ole tavalise päevakuga vaid püsirajaga.


  Enne rajale minekut tasub meelde tuletada Terviseameti soovitused ning kui tunned end kehvasti, siis palun jää koju. Samuti hoidu kontaktist teiste püsirajal viibijatega. Pargi oma auto teistest autodest eemale. Ära jää pärast lõpetamist kellegagi arutama, et „kuidas läks ja mis oli“.


  Kui tunned, et korraldaja oli näinud vaeva ja teinud Sulle midagi meeldivat, siis korralduslike kulude katteks võib osaleja teha ülekande EE172200221051969241 (Swedbank) MTÜ Spordiklubi LSF Pronoking Team kontole.

  Classes

  Class
  Ajavõtt … Ilma rajakontrollita
  Keskmine … 5.2km
  Lühike … 3.4km
  Pikk … 7.5km
  Vaba … valikrada